Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Spawacz - brygadzista

Data dodania: 2019-10-30 12:17:24ID: 3305

728Pokaż numer[email protected]

Firma zatrudni osobę na stanowisko spawacz - brygadzista.

Opis stanowiska:
? ścisła współpraca z kierownikiem produkcji,
? organizowanie procesu produkcji z powierzonych projektów technicznych,
? zarządzanie zespołem,
? spawanie metodą MIG, MAG 135.

Wymagania:

? umiejętność czytania rysunków technicznych,
? dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań,
? kierowanie zespołem ludzi.

Oferujemy:

? umowa o pracę,
? atrakcyjne wynagrodzenie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia