Promuj to ogłoszenie

Kierowca ciężarówki/Monter mebli-praca w Niemczech

Data dodania: 2019-12-04 13:54:03ID: 3497

14 Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma specjalizująca się w transporcie i montażu mebli EZI Dienstleistung poszukuje pracowników na stanowiska: kierowca samochodu ciężarowego, monter mebli.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0472

Miejsce pracy: Zabel-Krüger-Damm 19, 13469 Berlin
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: praca dla sklepów meblowych; transport i montaż mebli dla klientów.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. C
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
- zręczność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1800 euro brutto (kierowca), 1900 euro brutto (monter)
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia: premia 200 euro za dobrą pracę
- zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę (pensjonat)
- umowę o pracę na okres próbny (6 mies.), następnie umowa stała
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20