Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Stacja Paliw

Data dodania: 2020-04-06 08:58:32ID: 3965

795Pokaż numer[email protected]

STANOWISKO PRACY ? KASJER, OBSŁUGA KLIENTA
Franczyzowa Stacja PKN Orlen S.A. nr. 7496, Zakrzewo Parcele 36, 87-821 Baruchowo, tel.: 795 119 093.
KORZYŚCI
Aby zatrudniać najlepszych pracowników, musimy stworzyć im najlepsze warunki pracy. Dlatego podejmując pracę w Petrokan Polska, która jest oficjalnym przedstawicielem PKN Orlen możesz liczyć na:
STABILNE ZATRUDNIENIE
Stabilność zatrudnienia w Grupie Petrokan to dużo więcej niż tylko umowa o pracę. Nasza grupa dynamicznie się rozwija, pomimo trudnych warunków ekonomicznych. Wielu z naszych pracowników jest z nami od dawna. Wielu rozwija się na różnych płaszczyznach zmieniając działy w firmie - rozwój naszych pracowników i ich poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze.
MOŻLIWOŚCI ROZWOJU
Kluczowym kapitałem Grupy Petrokan są zatrudnieni w niej ludzie, dlatego inwestujemy w kształcenie naszych pracowników i wspieramy ich w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Blisko 90% naszych obecnych menedżerów objęło stanowiska w wyniku awansów wewnętrznych. Doceniamy zaangażowanych pracowników, oferując możliwość obejmowania kolejnych stanowisk w strukturze organizacyjnej. Przygotowujemy szereg szkoleń, prezentacji itp. Wkładamy wraz z PKN Orlen wiele wysiłku w odpowiedni dobór i organizację szkoleń oraz we wdrożenie zdobytych umiejętności w codzienną pracę.
PROGRAM RABATOWY
Podejmując zatrudnienie w naszej firmie otrzymasz dodatkowy opust na zakup paliwa.
KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
Na wybranych stanowiskach masz szansę otrzymywać premie uzależnione od wyników Twojej pracy.
OPIS STANOWISKA
? profesjonalna obsługa Klienta
? doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
? doradztwo w zakresie promocji oraz programów lojalnościowych
? budowanie długofalowych relacji z Klientem
? dbanie o szerokorozumianą estetykę stacji paliw

MILE WIDZIANE:
? doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
? łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
? optymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracę
? wysoka kultura osobista i punktualność
OFERUJEMY:
? stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
? atrakcyjne wynagrodzenie i benefity dodatkowe
? możliwość rozwoju zawodowego
? przyjazną atmosferę w pracy
REKRUTACJA:
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy: [email protected] (zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty) lub zapraszamy osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, w sobotę od 09:00-11:00 na Stację Paliw PKN Orlen w Zakrzewo Parcele 36, 87-821 Baruchowo
Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).? oraz
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petrokan Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Płockiej 172 a zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji?.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA