Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pokojówka

Data dodania: 2020-06-22 19:02:50ID: 4415

146Pokaż numer[email protected]

Niemiecki Hotel-Gasthof Nutzkaser Stefan Hogger KG poszukuje pracownika na stanowisko Pokojówka.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska oraz nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0610

Miejsce pracy: Am Gseng 10, 83486 Ramsau
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: sprzątanie w pokojach hotelowych, pranie i prasowanie ubrań.

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- mile widziane doświadczenie na tym stanowisku
- dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań
- samodzielność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1760? brutto
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia (dod za pracę w niedziele i święta)
- zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione przez pracodawcę
- praca 5 dni w tygodniu, 2 dni wolne
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20