Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Magazynier-Kierowca

Data dodania: 2020-06-22 19:02:51ID: 4416

242Pokaż numer[email protected]

Firma z branży budowlanej- PIK Materiały Budowlane - Oddział Gostynin poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER-KIEROWCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? prace załadunkowe na magazynie
? rozmieszczanie towarów w magazynie
? dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych
? dbanie o czystość i porządek na magazynie
? realizacja dostaw towarów do klientów
? sprawdzanie stanu technicznego pojazdu

WYMAGANIA:
? zaangażowanie
? uczciwość
? sumienność
? uprawnienia do obsługi wózków widłowych
? prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY:
? atrakcyjne wynagrodzenie
? pracę w Firmie o pewnej pozycji rynkowej
? możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
? pakiet socjalny
? zatrudnienie na umowę o pracę

Aplikacje proszę przesyłać z dopiskiem Oddział Gostynin
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PIK Materiały Budowlane Sp. z o.o. Sp.k. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)?.