Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Murarz pieców przemysłowych

Data dodania: 2020-07-20 14:39:29ID: 4531

146Pokaż numer[email protected]

Francuska firma CBOS Refractories zatrudni pracownika na stanowisko Murarz pieców przemysłowych

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0633

Miejsce pracy: 7 Les Magnolias, 26140 Andancette
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: praca przy piecach przemysłowych; murowanie ścian, łuków, otworów, sklepień itp., betonowanie ? szalunki, wylewanie betonu itp., rozbiórka i burzenie starych cegieł i betonu, torkretowanie betonu, sporadyczne prace w budownictwie klasycznym lub przy remoncie/produkcji palet.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. francuskiego
- doświadczenie w pracy na tym lub podobnym stanowisku
- umiejętność murowania, betonowania, torkretowania betonu
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 1650-2300 ? netto
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia (premia, 10% za każdą godzinę pracy, 10% za urlop płatny)
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 60 ? mies.- potrącane z wypłaty)
- zapewniona dzienna dieta w wysokości 6,7 ? lub 6,7 ? + 9 ? dziennie
- praca w systemie dwuzmianowym
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20