Reklama

Galeria Wisła zaprasza silnych i bardzo silnych

Opublikowano:
Autor:

Galeria Wisła zaprasza silnych i bardzo silnych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Pierwsze Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc odbędą się pod Wielką Kopułą Galerii Wisła w sobotę 12 maja. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00.

Pierwsze Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc odbędą się pod Wielką Kopułą Galerii Wisła w sobotę 12 maja. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00.

Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie zawody dla siłaczy cieszą się sporą popularnością zarówno startujących, jak i publiczności, spodziewać się więc należy, że nasze miasto może mieć w Mistrzostwach Płocka solidną reprezentację. 
Impreza w Płocku rozgrywana będzie w kategorii kobiet, juniorów (do 23. roku życia), seniorów, weteranów oraz służb mundurowych. Uczestnicy rywalizować będą w kategoriach wagowych – 74 kg, – 83 kg, – 93 kg, – 105 kg, – 115 kg, 125 kg oraz + 125 kg.
Chętni do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji o Mistrzostwo Płocka zgłaszać się mogą do zawodów mailowo pod adresem: fabiszewski.jarek@gmail.com Informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 504 783 365.

– Zapraszamy miłośników sportów siłowych na imprezę organizowaną w Płocku po raz pierwszy. Będzie można rywalizować w różnych kategoriach wagowych i wiekowych oraz poznać gwiazdy światowej sceny Bench Press – informuje Rafał Nagadowski, prezes Fundacji Szybciej Wyżej Dalej, organizator akcji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE