Reklama

Ulga od Długu zawiera kolejne porozumienia z wierzycielami swoich klientów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Ulga od Długu zawiera kolejne porozumienia z wierzycielami swoich klientów - Zdjęcie główne

foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Specjaliści od negocjacji zawarli z wierzycielami w programie Ulga od Długu w ostatnich dniach bardzo korzystne porozumienie w sprawie zadłużenia jednego z klientów. Dzięki udziałowi w programie Ulga od Długu zredukowano aż 80% naliczonego zadłużenia, a klient programu Ulga od Długu, który znalazł się w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej, zapłaci jedynie pozostałe 20%!

Program Ulga od Długu wystartował 4 miesiące temu, a już widać efekty działań specjalistów od negocjacji. „Wiele porozumień zostało już zawartych. Mamy również obecnie propozycję kolejnych 189 ugód redukujących zadłużenie lub wydłużających okres spłaty. Cieszy nas również, że rynek finansowy coraz bardziej nas docenia. Już 35 firm z branży pożyczkowej i windykacyjnej podejmuje z nami konstruktywne rozmowy prowadzące do rozwiązania problemów naszych klientów z dotrzymaniem warunków spłaty długów. Tym samym spodziewamy się, że liczba porozumień w tym zakresie i propozycji ugód będzie się stale zwiększać” - mówi Sylwia Pawlina, rzecznik prasowy programu Ulga od Długu.

 

Przykładowo u jednej z klientek, która w programie jest od 4 miesięcy, specjaliści z programu Ulga od Długu doprowadzili do redukcji 52% długu. Klientka tak mówi o programie: „To jest naprawdę fajny program. Nie znalazłam drugiego takiego. Zanim przystąpiłam do programu Ulga od Długu byłam w wielu kancelariach prawnych, wszystkie proponowały jedynie upadłość konsumencką, na którą ja nie chciałam się zgodzić. A tutaj po 4 miesiącach mam już zawartą jedną ugodę i myślę, że zaraz będzie druga ugoda z wierzycielem, która zostanie spłacona już z uzbieranych w programie środków”.

 

Udział w programie Ulga od Długu to dla osób zadłużonych szansa na polubowne i dwustronnie korzystne rozwiązanie problemów z wierzycielami. Według opinii klientów przystępujących do programu Ulga od Długu, żaden z wierzycieli nie chciał podjąć się rozmów i nie wyciągał pomocnej dłoni. Dopiero pomoc profesjonalnych negocjatorów działających w ramach programu Ulga od Długu skłania wierzycieli do wychodzenia naprzeciw możliwościom klientów, którzy zwłaszcza w obecnej sytuacji znaleźli się w kłopotach finansowych.

 

KONTAKT:

Ulga od Długu

https://ulgaoddlugu.pl/

tel. 123 453 845

e-mail: pr@ulgaoddlugu.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy