Reklama

Bartłomiej Dębicki rozpoczyna walkę o Mistrzostwo Świata

Opublikowano:
Autor:

Bartłomiej Dębicki rozpoczyna walkę o Mistrzostwo Świata - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Reprezentacja Polski w piłce nożnej 6-osobowej tzw. minifutbolu zadebiutuje w poniedziałek, 24 września 2018 r. na Mistrzostwach Świata, które rozgrywane są w Lizbonie w Portugalii. Wśród powołanych zawodników nie mogło zabraknąć najbardziej doświadczonego piłkarza, obecnie zawodnika Mazura Gostynin (w piłce nożnej jedenastoosobowej) a w rozgrywkach piłki nożnej sześcioosobowej piłkarza Team Kluge Płock 35-letniego Bartłomieja Dębickiego. Mecze można śledzić za pośrednictwem aplikacji TVP Sport Bartek Dębicki po raz pierwszy z kadrą trenera Klaudiusza Hirsza udał się na Mistrzostwa Świata. Polska Reprezentacja zadebiutuje "minimundial" meczem ze Słowenią, w poniedziałek, 24 września o g. 13:00. Kolejni rywale grupowi to Oman (środa, 26.09.2018 r. g. 17:00) oraz Tunezja (czwartek, 27.09.2018 r. g. 19:00). (https://mazurgostynin.futbolowo.pl)

Reprezentacja Polski w piłce nożnej 6-osobowej tzw. minifutbolu zadebiutuje już dziś, 24 września 2018 r. na Mistrzostwach Świata, które rozgrywane są w Lizbonie w Portugalii. Wśród powołanych zawodników nie mogło zabraknąć najbardziej doświadczonego piłkarza, obecnie zawodnika Mazura Gostynin (w piłce nożnej jedenastoosobowej) a w rozgrywkach piłki nożnej sześcioosobowej piłkarza Team Kluge Płock 35-letniego Bartłomieja Dębickiego.

Mecze można śledzić za pośrednictwem aplikacji TVP Sport Bartek Dębicki po raz pierwszy z kadrą trenera Klaudiusza Hirsza udał się na Mistrzostwa Świata. Polska Reprezentacja zadebiutuje "minimundial" meczem ze Słowenią, już dziś (24 września) o g. 13:00.

Kolejni rywale grupowi to Oman (środa, 26.09.2018 r. g. 17:00) oraz Tunezja (czwartek, 27.09.2018 r. g. 19:00). 

Źródło: Mazur Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE