Reklama

Czwartek lekkoatletyczny przy upalnej pogodzie

Opublikowano:
Autor:

Czwartek lekkoatletyczny przy upalnej pogodzie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W czwartek, 20 września 2018 r. na Stadionie MOSiR w Gostyninie przy pięknej słonecznej i gorącej pogodzie zorganizowane zostały zawody lekkoatletyczne dla dzieci szkół podstawowych klas IV-VI - „Czwartek lekkoatletyczny”.

W czwartek, 20 września 2018 r. na Stadionie MOSiR w Gostyninie przy pięknej słonecznej i gorącej pogodzie zorganizowane zostały zawody lekkoatletyczne dla dzieci szkół podstawowych klas IV-VI - „Czwartek lekkoatletyczny”.

Czwartki Lekkoatletyczne to organizowana cyklicznie impreza skierowana do młodzieży ze szkół podstawowych (dzieci w wieku 12, 11, 10 lat i młodszych). Zawodnicy rywalizowali w biegu na 60 m i 600 m skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Dzisiejsze zawody, zorganizowane przez MOSiR Gostynin i Gostyniński Szkolny Związek sportowy były zawodami zaległymi z ubiegłego roku szkolnego.

WYNIKI:

Bieg na 60 metrów Chłopcy – rocznik 2007 i mł.
1. Jakub Miłek (SP 1) 9:59
2. Adam Lewandowski (SP Emilianów) 9:64
3. Hubert Lewandowski (SP Emilianów) 10:03

Dziewczęta – rocznik 2007 i mł.
1. Amelia Sawicka (SP Zwoleń) 9:65
2. Marta Reńda (SP 3) 10:15
3. Maja Dutkiewicz (SP 1) 10:25

Chłopcy – rocznik 2006:
1. Szymon Papiernik (SP 1) 11:18

Dziewczęta – rocznik 2006:
1. Michalina Karkowska (SP 1) 8:93
2. Natalia Kuć (SP 1) 9:35
3. Maja Gutkowska (SP Zwoleń) 9:76

Chłopcy – rocznik 2005:
1. Filip Sztopel (SP Zwoleń) 9:26
2. Piotr Wiśniewski (SP Emilianów) 9:69

Dziewczęta – rocznik 2005:
1. Julia Grobelska (SP 3) 9:88
2. Oliwia Smolińska (SP 3) 9:97

Bieg na 600 metrów: Chłopcy – rocznik 2007 i mł.:
1. Adrian Kowalski (SP Zwoleń)
2:17:78 2. Hubert Tyszkiewicz (SP Zwoleń) 2:23:85
3. Szymon Zywert (SP 1) 2:27:06

Dziewczęta – rocznik 2007 i mł.
1. Patrycja Matuszewska (SP Zwoleń) 2:30:78
2. Aleksandra Dymowska (SP Zwoleń) 2:42:48
3.Julia Tadeusiak (SP Zwoleń) 2:54:54

Dziewczęta - rocznik 2006:
1. Roksana Rękawiecka (SP 3) 2:05:31
2. Klaudia Tyszkiewicz (SP Zwoleń) 2:12:46
3. Oliwia Morawska (SP Zwoleń ) 2:20:96

Dziewczęta – rocznik 2005:
1. Wiktoria Brzezińska (SP 3) 2:18:23
2. Iza Rutkowska (SP 3) 2:28:33
3. Sabina Stasiak (SP 3) 2:37:84

Skok w dal: Chłopcy – rocznik 2007 i mł.
1. Sebastian Przybylski (SP 1) 3 m 14 cm
2. Adam Winnicki (SP 3) 3 m 10 cm

Dziewczęta – rocznik 2007 i mł.:
1. Anna Możdzyńska (SP 1) 3 m 45 cm
2. Amelia Jankowska (SP 1) 3m 35 cm
3. Sandra Stawicka (SP Zwoleń) 2 m 94 cm

Chłopcy – rocznik 2006:
1. Filip Szulczewski (SP 3) 3 m 42 cm
2. Kacper Lewandowski (SP Zwoleń) 3 m 30 cm
3. Adam Józkowiak (SP 3) 2 m 64 cm

Dziewczęta – rocznik 2006:
1. Maja Frankowska (SP 1) 3m 67 cm
2. Julia Szymankiewicz (SP 3) 3 m 66 cm
3. Aneta Krysińska (SP 1) 3 m 62 cm

Dziewczęta – rocznik 2005:
1. Weronika Górska (SP 3) 3 m 35 cm
2. Aleksandra Wasiak (SP 3) 3 m 28 cm

Rzut piłeczką plantową: Chłopcy – rocznik 2006:
1. Kacper Kieszkowski (SP 1) 45 m.
2. Szymon Rutkowski (SP 3) 33 m.
3. Oliwier Lewandowski (SP 1) 28 m.

Dziewczęta – rocznik 2006:
1. Chen Xingu (SP 3) 30 m.
2. Weronika Lewandowska (SP Zwoleń) 20 m.

Chłopcy – rocznik 2005:
1. Agnieszka Lewandowska (SP 1) 28 m.
2. Dominika Ignasiak (SP Zwoleń) 19 m.

Drużynowo – Miasto Gostynin:
1. SP 3
2. SP 1

Drużynowo – Gmina Gostynin:
1. SP Zwoleń
2. SP Emilianów

Źródło: MOSiR Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE