Reklama

FEA Gostynin klubem partnerskim Wisły Płock!

Opublikowano:
Autor:

FEA Gostynin klubem partnerskim Wisły Płock!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport To może być krok milowy dla rozwoju młodych piłkarskich talentów z Gostynina i okolic. Football Education Academy Gostynin podpisało bowiem umowę o wzajemnej współpracy z władzami Wisły Płock!

To może być krok milowy dla rozwoju młodych piłkarskich talentów z Gostynina i okolic. Football Education Academy Gostynin podpisało bowiem umowę o wzajemnej współpracy z władzami Wisły Płock! 

Gostynin będzie drugim klubem partnerskim, z którym Nafciarze w ostatnim czasie rozpoczęli działania na płaszczyźnie piłki młodzieżowej. Po świetnie układającej się współpracy z Juventus Academy Toruń, Wisła Płock postanowiła wykonać kolejny krok w kierunku rozwoju najmłodszych adeptów piłki nożnej. Następną, tym razem lokalną akademią, która będzie współpracować z Wisłą została Football Education Academy Gostynin.

FEA cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zawodnika i rozwój cech, które pomogą im funkcjonować w profesjonalnym świecie futbolu. Jest to szkółka piłkarska przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 19 lat, pragnących uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu piłkarskim według metodologii FEA.

- Nasi adepci mają szansę podnosić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów, korzystających z szerokiej wiedzy oraz najwyższej jakości sprzętu do treningu piłkarskiego. Wspólnie z Wisłą Płock podjęliśmy decyzję, że warto nawiązać współpracę, ponieważ jest to niepowtarzalna szansa dla chłopaków trenujących w Płocku i okolicach, którzy na naszej wymianie doświadczeń mogą tylko skorzystać - powiedział prezes FEA Gostynin Marcin Mofina. - Wierzymy, że ta współpraca przyniesie wymierne korzyści obydwu klubom, a najwięcej zyskają na niej młodzi adepci piłki nożnej - dodał wiceprezes naszego klubu Tomasz Marzec.

Współpraca pomiędzy Wisłą, a FEA Gostynin zakłada:

- współpracę sportową pomiędzy grupami młodzieżowymi (m.in. wspólne rozgrywanie sparingów, udział w turniejach organizowanych przez kluby);

- możliwość odbycia wzajemnych stażów trenerskich przez trenerów grup młodzieżowych;

- możliwość organizacji obozów sportowych;

- możliwość wymiany trenerów;

- udział w różnego rodzaju wydarzeniach, nie tylko sportowych (m.in. konferencje, bale, itp.);

- udział zawodników grup młodzieżowych w meczach LOTTO Ekstraklasy;

- wzajemna dbałość o dobry wizerunek obu klubów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE