Juniorzy wygrywają z Bielskiem po trzech bramkach Kacpra Olszewskiego

Opublikowano:

Juniorzy wygrywają z Bielskiem po trzech bramkach Kacpra Olszewskiego - Zdjęcie główne

Sport W 8 kolejce II Ligi Okręgowej Juniorów U-19 Mazur Gostynin wygrał 3:2 ze Zrywem, Bielsk. Bramki padły dopiero w drugiej połowie meczu a bohaterem meczu został Kacper Olszewski. Dzięki zwycięstwu Mazur powiększył przewagę nad drugim w tabeli Zrywem Bielsk do 5 punktów.

Kolejne spotkanie za tydzień, 28 października na wyjeździe z Lwówianką Lwówek.

Płock: II liga okręgowa A1 Junior - 8 kolejka:

Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 3:2

Bramki dla Mazura: 58' 76 i 78' Kacper Olszewski

Mazur: Hubert Borowy - Jakub Augustyniak, Mateusz Kłosiński, Michał Węglewski, Adrian Augustyniak - Radosław Konarski, Paweł Znyk, Adam Kowalów, Bartłomiej Skonieczny - Patryk Szczepański (81' Mateusz Kwiatkowski), Kacper Olszewski;

trener: Arkadiusz Szulczewski

żółte kartki: Augustyniak, Znyk, Olszewski

Źródło i foto: Mazur Gostynin