Reklama

K.O. Fight Team zaprasza na zajęcia ze sportami walki

Opublikowano:
Autor:

K.O. Fight Team zaprasza na zajęcia ze sportami walki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Od października K.O. Fight Team zaprasza do nowych grup sportowych. Każdy będzie miał możliwość rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki m.in. w sekcjach:

Od października K.O. Fight Team zaprasza do nowych grup sportowych. Każdy będzie miał możliwość rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki m.in. w sekcjach:

MMA Początkujący - treningi dla osób które zaczynają swoją przygodę ze sportami walki. Na zajęciach będzie możliwość nauki technik walki w różnych płaszczyznach, a także poprawi się sprawność i kondycja uczestników zajęć.

BJJ/GRAPPLING - treningi ukierunkowane na walkę w parterze polegające na zakładaniu różnorodnych dźwigni oraz duszeń.
SEKCJA "MMALUCH" - zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 6-10 lat polegające na treningach ogólnorozwojowych z elementami sportów walki i gimnastyki korekcyjnej.
MMA KADET - treningi sportów walki dla młodzieży w wieku 11-14 lat. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli poznać wiele ciekawych elementów walki zarówno w stójce jak i parterze.

Szczegóły oraz inne informacje odnośnie naboru do w/w sekcji pod nr telefonu 663 452 143 lub bezpośrednio w wiadomości na stronie K.O Fight Team Gostynin. ZAPRASZAMY!!

Treningi odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.

Źródło: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE