Reklama

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej nie dla Trójki

Opublikowano:
Autor:

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej nie dla Trójki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Mistrzowie powiatów rywalizowali o awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Niestety, ekipa z Gostynina zajęła dopiero trzecie miejsce i nie zagra w turnieju finałowym.

Mistrzowie powiatów rywalizowali o awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Niestety, ekipa z Gostynina zajęła dopiero trzecie miejsce i nie zagra w turnieju finałowym.

Piłkarska rywalizacja odbywała się na stadionie miejskim w Gostyninie. Poza występującą w roli gospodarza Szkołą Podstawową nr 3 – wzięły w niej udział Szkoła Podstawowa nr 20 z Płocka, SP Szczutowo oraz SP Drobin, SP 20 Płock.
Nasza ekipa, której opiekunem był Marek Michalak, swój udział w turnieju rozpoczęła od rozbicia 6:0 Szkoły Podstawowej Szczutowo. Niestety, później przyszły porażki 2:4 z SP Drobin i 1:4 z SP 20 Płock. Te właśnie placówki wywalczyły dwa pierwsze miejsca, premiowane awansem do finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W ekipie Szkoły Podstawowej nr 3 zagrali: Maksymilian Koprucki (6 c), Jakub Korpowski (6 d), Bartosz Naczmański (6 a), Filip Palczewski (5 a), Wojciech Przybyszewski (6 c), Krystian Różyczki (6 a), Szymon Rutkowski (5 a) i Jakub Wysoki (5 c). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE