Reklama

Młodzi tenisiści stołowi z Gostynina na piątkę [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Młodzi tenisiści stołowi z Gostynina na piątkę [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W wojewódzkim finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym wystąpiły zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Obie nasze ekipy zakończyły rywalizację na piątym miejscu.

W wojewódzkim finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym wystąpiły zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Obie nasze ekipy zakończyły rywalizację na piątym miejscu.

Grodzisk Mazowiecki jako gospodarz turnieju finałowego gościł najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców z całego Mazowsza, które wyłonione zostały w eliminacjach rejonowych. Warto podkreślić, że rywalizacja przy tenisowych stołach toczyła się w obecnej formule już po raz dwudziesty. 
Finałowe zawody rozgrywane były charakterystycznym dla tenisa stołowego system grupowo-pucharowym. Wśród uczestników znalazły się dwie drużyny Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Ekipa dziewcząt należała do najmłodszych w gronie finalistów. Pokazała się jednak z bardzo dobrej strony, sięgając po piąte miejsce. Na piątej pozycji finałową rywalizację zakończyli również chłopcy z gostynińskiej Trójki. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE