Reklama

Orły Górskiego na wybiegu: Biało-czerwone spotkanie w SP3

Opublikowano:
Autor:

Orły Górskiego na wybiegu: Biało-czerwone spotkanie w SP3 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Pełne emocji spotkanie wpisujące się w obchody "100-lecia dla Niepodległej" odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3. Gościem placówki był pasjonat piłki nożnej, Zbigniew Pawłowski, który w swojej kolekcji ma ponad 40. oryginalnych koszulek reprezentacji Polski. W nich, przy okazji spotkania, na wybiegu zaprezentowały się uczennice szkoły. Pan Zbigniew jest również autorem książki "Duma Mazowsza" opisującej historię Wisły Płock, kilka jej egzemplarzy emerytowany zasiliło szkolną bibliotekę.

Pełne emocji spotkanie wpisujące się w obchody "100-lecia dla Niepodległej" odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3. Gościem placówki był pasjonat piłki nożnej, Zbigniew Pawłowski, który w swojej kolekcji ma ponad 40. oryginalnych koszulek reprezentacji Polski. W nich, przy okazji spotkania, na wybiegu zaprezentowały się uczennice szkoły. Pan Zbigniew jest również autorem książki "Duma Mazowsza" opisującej historię Wisły Płock, kilka jej egzemplarzy emerytowany zasiliło szkolną bibliotekę.

Pan Zbigniew - "Zibi" - emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego z jednej z płockich szkół, brał udział w stażach trenerskich w wielu renomowanych europejskich klubach piłkarskich; niebawem wybiera się do siedziby FC Barcelony, aby gromadzić materiały na podobną książkę opisującą historię piłkarskiego potentata ze stolicy Katalonii.

Biało-czerwone spotkanie wpisało się w obchody "100-lecia dla Niepodległej". Podsumowując swoją prezentację pan Zbigniew mówił o szacunku do Ojczyzny, wadze barw narodowych, patriotyzmie i pasji, którą każdy młody człowiek powinien w życiu mieć, bez względu na status społeczny, pochodzenie czy miejsce urodzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE