Reklama

Rafał Wilamowski i Klaudiusz Kurek w jedenastce kolejki

Opublikowano:
Autor:

Rafał Wilamowski i Klaudiusz Kurek w jedenastce kolejki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zwycięstwo w 11 kolejce w derbowym pojedynku z Kasztelanem Sierpc 2:0 seniorów Mazura Gostynin spowodowało, że w jedenastce kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej, wybieranej przez portal www.MazowieckaPilka.pl znaleźli się daj zawodnicy gostynińskiego zespołu - strzelec bramki na 2:0 Rafał Wilamowski oraz bramkarz Klaudiusz Kurek, który świetnymi interwencjami w meczu z Kasztelanem uratował kilkukrotnie Mazur przed stratą gola.

Zwycięstwo w 11 kolejce w derbowym pojedynku z Kasztelanem Sierpc 2:0 seniorów Mazura Gostynin spowodowało, że w jedenastce kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej, wybieranej przez portal www.MazowieckaPilka.pl znaleźli się daj zawodnicy gostynińskiego zespołu - strzelec bramki na 2:0 Rafał Wilamowski oraz bramkarz Klaudiusz Kurek, który świetnymi interwencjami w meczu z Kasztelanem uratował kilkukrotnie Mazur przed stratą gola.

Przypomnijmy, to drugi z rzędu wybór piłkarzy Mazura do jedenastki kolejki, tydzień temu po wygranej 1:0 z Drukarzem Warszawa znaleźli się w niej Bartłomiej Dębicki oraz Bartłomiej Błachnio. 

Źródło: Mazur Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE