Reklama

Sześć medali młodych lekkoatletek z Trójki [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Sześć medali młodych lekkoatletek z Trójki [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Sześć medali lekkoatletek z Trójki [ZDJĘCIA]Podczas zamykających sezon zawodów powiatowych roczników 2002-2004 świetnie spisała się ekipa Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi, zdobywając sześć medali. Zawody rozgrywane były na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej.

Podczas zamykających sezon zawodów powiatowych roczników 2002-2004 świetnie spisała się ekipa Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi, zdobywając sześć medali. Zawody rozgrywane były na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sportowej. 

Najwięcej powodów do zadowolenia ekipa Trójki miała po biegu na 100 metrów, w którym jako pierwsza dobiegła do mety Zosia Kotfasińska, a na trzecim miejscu zameldowała się Sandra Figiel. Wyczyn Sandry jest tym bardziej godny uwagi, że sięgnęła po brąz mimo kontuzji stopy.
Zosia Kotfasińska i Sandra Figiel wsparte przez Alicja Fuz i Klaudia Jastrzębska nie miały większych problemów z sięgnięciem po złoto w biegu sztafetowym 4x100 metrów. Trzecie złoto dla Trójki wywalczyła Klaudia Jastrzębska w biegu na 400 metrów. W tym samym biegu miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyła Natalia Szewczyk. Listę medalistów z Trójki uzupełniła trzecia w pchnięciu kulą Ola Pasikowska. Drużynowo SP 3 ukończyła rywalizację na drugim miejscu.

– Gratulacje dla wszystkich dziewcząt z naszej szkoły za udział w zawodach i serducho włożone podczas startów – powiedział Tomasz Kujawa, trener SP 3. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE