Reklama

Sztormowe regaty

Opublikowano:
Autor:

Sztormowe regaty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Miniony weekend, to czas kolejnego startu najmłodszych reprezentantów KŻ„HALS”w ogólnopolskich regatach klasy Optimist. Regaty zgromadziły prawie 50 uczestników i odbyły się na przystani klubu żeglarskiego ze Żnina. Klubu, którego kadrowicze należą do czołówki polskich zawodników tej klasy.

Miniony weekend, to czas kolejnego startu najmłodszych reprezentantów KŻ„HALS”w ogólnopolskich regatach klasy Optimist. Regaty zgromadziły prawie 50 uczestników i odbyły się na przystani klubu żeglarskiego ze Żnina. Klubu, którego kadrowicze należą do czołówki polskich zawodników tej klasy.

Tym razem pogoda pokazała swoje złowrogie oblicze, obfitując bardzo silnym wiatrem, dochodzącym nawet do 60 km/h (6-7 w skali Beauforta). Na weryfikację umiejętności i doświadczenia nie trzeba było długo czekać. Niekontrolowane zwroty i liczne wywrotki stały się udziałem wielu zawodników. Dotyczyło to także naszych reprezentantów, dla których obecny rok to przecież pierwszy sezon regatowy. Wielka pokora przed siłami żywiołów w połączeniu z zapałem i konsekwencją, pozwoliła naszym dzieciom ukończyć zawody plasując się w środku stawki zawodników.

Źródło: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE