Reklama

To były pierwsze w ich życiu regaty. Nie zawiedli

Opublikowano:
Autor:

To były pierwsze w ich życiu regaty. Nie zawiedli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Reprezentacja najmłodszych członków Klubu Żeglarskiego Hals (8-10 lat), wzięła udział w weekend w swoich pierwszych w życiu ogólnopolskich regatach. Zawody odbyły się w klasie Optimist - najmniejszym jachcie regatowym na świecie.

Reprezentacja najmłodszych członków Klubu Żeglarskiego Hals (8-10 lat), wzięła udział w weekend w swoich pierwszych w życiu ogólnopolskich regatach. Zawody odbyły się w klasie Optimist - najmniejszym jachcie regatowym na świecie.

Na regatach zameldowało się 43 zawodników z ośmiu klubów, w tym z dwóch z samej czołówki rankingu Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Regaty rozegrano na malowniczym jeziorku Deczno koło Świecia. Emocje dawały znać o sobie na każdym kroku. Nie przeszkodziło to młodym gostynińskim adeptom żeglarstwa ukończyć zawody, plasując się w poszczególnych biegach, tuż za plecami zawodników z doświadczonych klubów.

Wiele doświadczeń i umiejętności, zdobytych na tych regatach stanie się podstawą do osiągania coraz to lepszych wyników, na następnych zawodach, na które wszyscy już niecierpliwie czekamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE