Reklama

Trzech zawodników Mazura w Lidze Mistrzów Szóstek

Opublikowano:
Autor:

Trzech zawodników Mazura w Lidze Mistrzów Szóstek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Team Kluge Płock rozpoczął w czwartek, 18 października 2018 r. walkę w Lidze Mistrzów 6-osobowej w chorwackim Porecu. Wyjazd od Chorwacji był nagrodą za zdobycie w lipcu tego roku w Chorzowie tytułu Wicemistrza Polski w piłce nożnej sześcioosobowej.

Team Kluge Płock rozpoczął w czwartek, 18 października 2018 r. walkę w Lidze Mistrzów 6-osobowej w chorwackim Porecu. Wyjazd od Chorwacji był nagrodą za zdobycie w lipcu tego roku w Chorzowie tytułu Wicemistrza Polski w piłce nożnej sześcioosobowej.

W pierwszym meczu Team Kluge Płock zremisował 1:1 z niemieckim Team Rocket. Bramkę strzelił Radosław Wiśniewski. Skład zespołu tworzą zawodnicy na co dzień występujący w drużynach piłkarskich Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, wśród nich trzech zawodników Mazura Gostynin: Bartłomiej Dębicki, Damian Surmak i Łukasz Kiełbasa.

Pozostali zawodnicy: Dariusz Malinowski, Piotr Skierkowski, Tomasz Golatowski, Bartek Obojski, Maciej Piórkowski, Michał Muszyński, Wojciech Gapiński i Krystian Majchrzak.

Transmisje z turnieju na International Socca Federation

Info: Mazur Gostynin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE