Reklama

Za nami Turniej Piłki Nożnej drużyn mieszanych

Opublikowano:
Autor:

Za nami Turniej Piłki Nożnej drużyn mieszanych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Uczniowie klas czwartych i piątych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 w Gostyninie wzięli w dniu dzisiejszym (18.09.2018r.) udział w Turnieju Piłki Nożnej dla drużyn mieszanych. Imprezę zorganizowała Fundacja Dobrych Serc "tak" w ramach konkursu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2018 roku. Projekt sfinansowany został ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Uczniowie klas czwartych i piątych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 w Gostyninie wzięli w dniu dzisiejszym (18.09.2018r.) udział w Turnieju Piłki Nożnej dla drużyn mieszanych. Imprezę zorganizowała Fundacja Dobrych Serc "tak" w ramach konkursu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2018 roku. Projekt sfinansowany został ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Młodzi zawodnicy zostali nagrodzeni za rozgrywki w piłkę nożną ale dodatkowo także m.in. za celność, przestrzeganie zasad fair play, żonglerkę, super celność w rzucie piłeczką do tablicy.

Nagrody wręczała prezes Fundacji Joanna Syska i burmistrz Paweł Kalinowski, który na zakończenie imprezy życzył młodym zawodnikom rozwijania swoich sportowych pasji.

Źródło: UM Gostynina

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE