•  
  • Centrum polis - ubezpieczenia w Gostynin

  •  

„Leśne ludki” odwiedziły straż pożarną

OSP Sierakówek4-ego maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. W związku z tym strażacy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakówku w poniedziałek gościli w swojej strażnicy najmłodszych podopiecznych punktu przedszkolnego w Sierakówku.

Za pomocą prezentacji multimedialnej przygotowanej i przeprowadzonej przez pracownika Internetowego Centrum Edukacyjnego, dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaka. Oprócz teoretycznej wiedzy, dzieci mogły również dotknąć i wypróbować działanie sprzętu ratowniczego, a także przymierzyć ubrania i sprzęt ochrony osobistej, który stanowi wyposażenie każdego strażaka ratownika.

Spotkanie z przedszkolakami przebiegło w bardzo miłej atmosferze, dzieci mimo tak młodego wieku z ciekawością i zainteresowaniem korzystały z atrakcji przygotowanych przez strażaków. Na zakończenie spotkania, za wzorowe zachowanie każdy dzielny maluch otrzymał słodką nagrodę.

{gallery stories/002013/4/30/osp}

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.
Obowiązkowo zapoznaj się z jego treścią!


 

TYLKO KOMENTARZE ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW PUBLIKOWANE SĄ AUTOMATYCZNIE. KOMENTARZE DODAWANE ANONIMOWO DODAWANE SĄ PO ZWERYFIKOWANIU TREŚCI PRZEZ ADMINISTRATORA  
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Znalazłeś literówkę? Zaznacz ją i naciśnij Ctrl + Enter.

Losowe ogłoszenia z Gostynina i okolic

STARY GOSTYNIN DO 1945 ROKU

  • Gostynin Rynek

GOSTYNIN - SZPITAL W KRUKU

  • Gostynin - Szpital Kruk - Daniel