Reklama

Reklama

Będzie bezpłatana pomoc żywnościowa. Kto z niej skorzysta?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Powiat Gostyniński

Będzie bezpłatana pomoc żywnościowa. Kto z niej skorzysta? - Zdjęcie główne

foto Powiat Gostyniński

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynin Powiat gostyniński podpisał umowę z Mazowieckim Zarządem Województwa Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Warszawie. W jej ramach udzielana będzie bezpłatana pomoc żywnościową. Sprawdź, kto może ubiegać się o takie wsparcie.

Reklama

Umowa zakłada niedopłata dystrybucję gotowych artykułów spożywczych. To w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. By móc starać się o taką pomoc należy wypełnić stosowne skierowanie.

- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie informuje, iż osoby zainteresowane pomocą żywnościową z terenu gmin powiatu gostynińskiego, w których nie jest realizowany w/w program mogą zgłaszać się do właściwego terytorialnie Ośrodka Pomocy Społecznej celem wydania stosownego skierowania - podają w powiecie gostynińskim.

Kryteria kwalifikowalności osób do pomocy żywnościowej:

  • Osoba samotnie gospodarująca – 1 707,20 zł/m – c.
  • Osoba prowadząca wspólne gospodarstwo domowe – 1 320,00 zł/m-c.

 

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przypominają, że mieszkańcy Gostynina oraz gminy zgłaszają się po pomoc żywnościową na dotychczasowych zasadach odpowiednio do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie oraz do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie.

Więcej informacji o programie można uzyskać kontaktując się z właściwym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy