Reklama

Reklama

Nabór wniosków na wymianę źródła ciepła. Kto może ubiegać się o dotację?

Opublikowano:
Autor:

Nabór wniosków na wymianę źródła ciepła. Kto może ubiegać się o dotację? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynin Wkrótce wystartuje nabór wniosków na wymianę źródła ogrzewania. To w trosce o środowisko. Chodzi o wymianę starych pieców na źródła ogrzewania przyjazne środowisku. 

Reklama

O dotację mogą ubiegać się osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne, przedsiębiorcy oraz jednostki sektora finansów publicznych będące gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi z terenu Gminy Miasta Gostynina.

Dotacja może być udzielona na dofinansowanie modernizacji kotłowni i wymianę kotła niespełniającego norm środowiskowych.

Jak podają w gostynińskim magistracie, dotacja wynosi 50% kosztów całej inwestycji, jednak nie więcej niż 3 tys. zł.

Wnioski należy składać od 1 marca 2023 r. do 31 marca 2023 r. w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta przy ul. Parkowej 22, pokój nr 10, w godzinach pracy Urzędu.

Nabór wniosków dotyczy inwestycji planowanych do realizacji w roku 2023, dlatego składając wniosek wnioskodawca musi posiadać niezbędne pozwolenia i uzgodnienia, jeżeli są wymagane oraz środki finansowe do realizacji inwestycji w bieżącym roku kalendarzowym.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr tel. 24-236-07-45.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy