Opublikowano:

Za nami Mistrzostwa Polski Tańca Mażoretkowego. Sukces reprezentantów Gostynina [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
10
zdjęć

Wiadomości Gostynin Za nami XII Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Zachodniej w Górze koło Leszna. Gostynin reprezentowały cztery grypy. To były udane zawody dla reprezentantów miasta.

Gostynin reprezentowały cztery grupy zespołu Libra: seniorki, juniorki, kadetki i matki oraz w kategorii solo pom pom Weronika Rudzińska.

Grupa Kadetek i Kadetów zajęła III miejsce w kategorii baton formacje scena „Mój pierwszy krok”. Juniorki zdobyły I miejsce w kategorii buława formacje scena „Mój pierwszy krok”. Natomiast Seniorki w kategorii buława defilada 1x 100m zajęły I miejsce, a w kategorii buława scena II miejsce. Matki Mażoretek zdobyły I miejsce w kategorii Rodzice Mażoretek baton scena.

Co ważne, wszystkie startujące grupy z Gostynina, w klasyfikacji końcowej, uzyskały awans na Mistrzostwa Polski. Te odbędą się w dniach 30 maja - 2 czerwca w Kędzierzynie Koźlu.