Reklama

100-lecie Gostynińskiej „Jedynki”

Opublikowano:
Autor:

100-lecie Gostynińskiej „Jedynki” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapraszamy do obejrzenia filmu o najstarszej Szkole Podstawowej w Gostyninie. Już niedługo, bo 18 listopada 2017r. gostynińska „Jedynka” czyli Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej obchodzić będzie 100-lecie powstania. Zachęcamy do zapoznania się z historią placówki, jej kolejnymi dyrektorami i nauczycielami, a także remontami i udogodnieniami.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o najstarszej Szkole Podstawowej w Gostyninie. Już niedługo, bo 18 listopada 2017r. gostynińska ?Jedynka? czyli Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej obchodzić będzie 100-lecie powstania. Zachęcamy do zapoznania się z historią placówki, jej kolejnymi dyrektorami i nauczycielami, a także remontami i udogodnieniami.

Zobaczycie Państwo jak zmieniał się budynek szkoły na przestrzeni lat do chwili obecnej, kiedy to wyremontowany zachęca do nauki w jego murach. Należy dodać, że szkoła jest przystosowana dla uczniów niepełnosprawnych.

Informacje o szkole uzupełniają wypowiedzi pani dyrektor Magdaleny Andrzejczak i Burmistrza Miasta Gostynina pana Pawła Kalinowskiego.
Film można obejrzeć tutaj:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE