Reklama

20-latek jechał na haju, czyli akcja "Pasy" z marihuaną w tle

Opublikowano:
Autor:

20-latek jechał na haju, czyli akcja "Pasy" z marihuaną w tle - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Osobowe bmw z zaparowanymi szybami zwróciło uwagę gostynińskich mundurowych, którzy prowadzili wczoraj działania "Pasy". Jak się okazało, kierowca, 20-letni mężczyzna, prowadził auto będąc pod wpływem marihuany.

Osobowe bmw z zaparowanymi szybami zwróciło uwagę gostynińskich mundurowych, którzy prowadzili wczoraj działania "Pasy". Jak się okazało, kierowca, 20-letni mężczyzna, prowadził auto będąc pod wpływem marihuany.

 Gostynińscy policjanci skupili się głównie na sprawdzaniu czy kierowcy jak i podróżujący stosują się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 30 pojazdów, spośród których 22 kierujących i 1 pasażer nie mieli zapiętych pasów w trakcie poruszanie się pojazdem.Podczas działań szczególną uwagę policjanci zwrócili na poruszające się ulicami miasta osobowe bmw. Pojazd miał zaparowane szyby, a wewnątrz przebywało 5 osób. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli i jak się później okazało 20-letni mieszkaniec Gostynina kierował pojazdem będąc pod działaniem środka odurzającego. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że była to marihuana.

Na chwilę obecną trwają dalsze czynności, mające na celu ustalenie stężenia środka w organizmie tego młodego kierowcy. W zależności od ich wyników 20-latek będzie odpowiadał za przestępstwo bądź wykroczenie kierowania pojazdem w stanie po użyciu środków odurzających.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE