Reklama

400 kontroli, dwóch pijanych rowerzystów

Opublikowano:
Autor:

400 kontroli, dwóch pijanych rowerzystów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 400 kontroli stanu trzeźwości kierujących, w tym pięciu przebadanych na zawartość narkotyków w organizmie oraz 2 zatrzymanych nietrzeźwych rowerzystów - to bilans działań gostynińskich policjantów w ramach akcji „Alkohol i narkotyki".

Ponad 400 kontroli stanu trzeźwości kierujących, w tym pięciu przebadanych na zawartość narkotyków w organizmie oraz 2 zatrzymanych nietrzeźwych rowerzystów - to bilans działań gostynińskich policjantów w ramach akcji ?Alkohol i narkotyki".

6 czerwca gostynińscy policjanci na drogach naszego powiatu przeprowadzili działania „Alkohol i narkotyki", które były ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z ruch nietrzeźwych kierujących i pieszych stwarzających ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. W trakcie 24 godzinnych działań policjanci przebadali 397 kierujących pod kątem zawartości w organizmie alkoholu oraz 5 kierujących pod kątem zawartości w organizmie narkotyków. Efektem prowadzonych działań jest ujawnienie dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Za wykroczenie z art. 87 § 1a kw zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 500 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE