Reklama

96-latka nie dała się oszukać fałszywemu zięciowi!

Opublikowano:
Autor:

96-latka nie dała się oszukać fałszywemu zięciowi! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki licznym apelom medialnym o oszustach działających metodą "na wnuczka" czy podających się za funkcjonariuszy, 96-letnia gostynianka nie straciła swoich oszczędności. Czujna seniorka jest babcią gostynińskiego policjanta, który niejednokrotnie uczulał kobietę jak postępować w takich sytuacjach.

Dzięki licznym apelom medialnym o oszustach działających metodą "na wnuczka" czy podających się za funkcjonariuszy, 96-letnia gostynianka nie straciła swoich oszczędności. Czujna seniorka jest babcią gostynińskiego policjanta, który niejednokrotnie uczulał kobietę jak postępować w takich sytuacjach.

Wczoraj na telefon stacjonarny 96-letniej mieszkanki Gostynina zadzwonił mężczyzna podający się za jej zięcia informując, że wraz ze swoją żoną spowodowali wypadek. Oszust twierdził, że potrzebuje kilkudziesięciu tysięcy złotych na załatwienie sprawy. Kobieta praktycznie od razu zorientowała się, że może mieć do czynienia z oszustwem i odłożyła słuchawkę telefonu. Mimo to, po kilkunastu minutach przed jej domem zjawił się młody mężczyzna oświadczając, że przyszedł odebrać pieniądze. Stanowcza i zdecydowana postawa seniorki spowodowała, że mężczyzna nie otrzymał żądanej sumy i opuścił jej posesję. Kobieta o całej sytuacji poinformowała najbliższych oraz swojego wnuczka, który jest funkcjonariuszem gostynińskiej policji. Jak się później okazało, seniorka uważnie słuchała doniesień medialnych o różnych metodach stosowanych przez oszustów oraz czujnie słuchała rad najbliższych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE