Reklama

Akcja charytatywna w LO zakończona sukcesem

Opublikowano:
Autor:

Akcja charytatywna w LO zakończona sukcesem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbyła się uroczystość wręczenia czeków rodzicom dziewczynek, dla których zbierane były pieniądze w listopadowej akcji charytatywnej. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie Amelki Del Chierico i Amelki Borkowskiej.

W Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbyła się uroczystość wręczenia czeków rodzicom dziewczynek, dla których zbierane były pieniądze w listopadowej akcji charytatywnej. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie Amelki Del Chierico i Amelki Borkowskiej.

W spotkaniu uczestniczyły rodzice dziewczynek: Emilia Borkowska i Monika Del Chierico, dyrektor szkoły Anna Latoszek-Janicka, pedagog Monika Szczypawka oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego. W części oficjalnej przewodnicząca samorządu wręczyła mamom chorych dziewczynek symboliczne czeki oraz potwierdzenie przelewu wpłat pieniędzy na konto. Każda z dziewczynek otrzymała wsparcie w kwocie 1750 zł. Po części oficjalnej goście udali się na poczęstunek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE