Reklama

Akcja gostynińskich ratowników pod Gąbinem

Opublikowano:
Autor:

Akcja gostynińskich ratowników pod Gąbinem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratownicy medyczni z Gostynina uratowali życie kobiety z miejscowości Guzew w gminie Gąbin. Akcja ratownicza miała miejsce w środę 14 lutego w godzinach popołudniowych.

Ratownicy medyczni z Gostynina uratowali życie kobiety z miejscowości Guzew w gminie Gąbin. Akcja ratownicza miała miejsce w środę 14 lutego w godzinach popołudniowych.

Gdy do dyspozytora służb ratowniczych dotarła informacja o nieprzytomnej kobiecie, podjął on decyzję o zadysponowaniu na miejsce ekipy pogotowia ratunkowego z Gostynina, chociaż do zdarzenia doszło w sąsiednim powiecie płockim. 
Kiedy gostynińscy ratownicy dotarli do Guzewa, uznali, że sytuacja jest na tyle poważna, że niezbędne jest wezwanie ekipy z lekarzem. Tym razem dyspozytor wezwał na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Płocka. Gdy maszyna podchodziła do lądowania, asekurowana przez zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Gąbina, trwała walka o życie nieprzytomnej kobiety. W końcu gostynińscy ratownicy przywrócili jej krążenie krwi, tym samym zażegnując niebezpieczeństwo Dzięki temu do szpitala w Płocku można było przewieźć kobietę karetką pogotowia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE