Reklama

Akcja "noga z gazu" : wciąż jeżdżą jak rajdowcy

Opublikowano:
Autor:

Akcja "noga z gazu" : wciąż jeżdżą jak rajdowcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz drugi w tym miesiącu policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania „Noga z gazu”. Niestety w dalszym ciągu kierowcy nie stosują się do przepisów związanych z prędkością i większość ze skontrolowanych kierujących została ukarana mandatem.

Po raz drugi w tym miesiącu policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania „Noga z gazu”. Niestety w dalszym ciągu kierowcy nie stosują się do przepisów związanych z prędkością i większość ze skontrolowanych kierujących została ukarana mandatem.  

Piątkowe działania "Noga z gazu", które ukierunkowane są na egzekwowanie od kierujących pojazdami stosowania się do ograniczeń prędkości pokazały, że w dalszym ciągu kierowcy na drogach naszego regionu nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. W przeciągu kilku godzin funkcjonariusze skontrolowali 16 pojazdów, z czego aż 11 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. 

Tego typu działania będą prowadzone cyklicznie, przede wszystkim po to, by wpłynąć na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ponieważ nadmierna prędkość prowadzi do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE