Reklama

Akcja "Smog" już dziś na naszych drogach

Opublikowano:
Autor:

Akcja "Smog" już dziś na naszych drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci nie przeszli oojętnie wobec krajowej akcji mającej na celu wyeliminowanie z ruchu drgowego pojazdów o złym stanie technicznym oraz takich, które wytwarzają zbyt dużą ilość spalin. Od rana rozpoczęli działania pod nazwą "Smog".

Gostynińscy policjanci nie przeszli oojętnie wobec krajowej akcji mającej na celu wyeliminowanie z ruchu drgowego pojazdów o złym stanie technicznym oraz takich, które wytwarzają zbyt dużą ilość spalin. Od rana rozpoczęli działania pod nazwą "Smog".

W trakcie trwania akcji gostynińska drogówka będzie badać stan techniczny samochodów obecnych w ruchu drogowym, natomiast szczególną uwagę zwrócą na poziom emisji spalin wytwarzanych przez pojazdy. Efektem tego ma być wykluczenie z ruchu aut, które nadmiernie zanieczyszczają środowiwsko. Ponadto fukncjonariusze będą także przypominać kierowcom o konieczności regularnego kontrolowania stanu technicznego swoich pojazdów. Zapowiedzieli też, że będą opdpowiednio reagować na tego typu zaniedbania.

Akcja ma również walor edukacyjny, gdyż policjanci mają zamiar uświadamiać kierowców, iż smog to nie "zasługa" kominów fabryk, ale przede wszystkim niesprawnych technicznie pojazdów uczęszczających w ruchu drogowym.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE