Reklama

Aktywnie z Brazylijczykami po raz drugi

Opublikowano:
Autor:

Aktywnie z Brazylijczykami po raz drugi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu dzisiejszym na stadionie MOSiR odbyła się impreza sportowa pod nazwą "Aktywnie z Brazylijczykami". Piłkarskiemu świętowaniu towarzyszyły gry i zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W dniu dzisiejszym na stadionie MOSiR odbyła się impreza sportowa pod nazwą "Aktywnie z Brazylijczykami". Piłkarskiemu świętowaniu towarzyszyły gry i zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Od godziny 10 brazylijscy piłkarze i trenerzy z Brazil Soccer Academy poprowadzili szkółkę umiejętności piłkarskich dla dzieci i młodzieży. Każdy chętny mógł wziąć udział w treningu. Wszyscy zainteresowani przykładali się z całych sił do zadań trenerów i piłkarzy. Mali zawodnicy bawili się i ćwiczyli z doświadczonymi zawodnikami.

Po południu, od godziny 16 rozpoczął się piknik przy grillu wraz z brazylijskimi gośćmi. Podczas pikniku odbywały się mecze piłki nożnej drużyny Brazil Soccer Academy, Urzędu Miasta wraz z Radnymi, Komendy Powiatowej Policji oraz drużyny Gostynina Team. Podczas meczów odbywały się warsztaty graffiti dla dzieci i młodzieży oraz gry i zabawy dla wszystkich bez względu na wiek. W czasie pikniku serwowane były darmowe smakołyki z grilla.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE