Reklama

Ale to już było... i wróci za rok! Szczawinianie bawili się na Pikniku

Opublikowano:
Autor:

Ale to już było... i wróci za rok! Szczawinianie bawili się na Pikniku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Taka zabawa zdarza się tylko raz w roku. W weekend na szczawinian czekała prawdziwa moc atrakcji, a w wir wspólnej fiesty dały się wciągnąć całe rodziny, którym jeszcze długo w uszach dźwięczeć będą szlagiery Maryli.

Taka zabawa zdarza się tylko raz w roku. W weekend na szczawinian czekała prawdziwa moc atrakcji, a w wir wspólnej fiesty dały się wciągnąć całe rodziny, którym jeszcze długo w uszach dźwięczeć będą szlagiery Maryli.

Coroczny piknik rodzinny jak zwykle upłynął pod znakiem dobrej zabawy przy dźwiękach muzyki oraz pokazów tanecznych. Na imprezie, poza setkami mieszkańców ze Szczawina i okolic, nie zabrakło także przedstawicieli władz, m.in wójta gminy Jerzego Sochackiego, a także burmistrza Gostynina, Pawła Kalinowskiego.

Kiedy organizatorzy dali już sygnał do rozpoczęcia zabawy, imprezę oddano na chwilę w ręce fortuny, która wybrała laureata w konkursie wiedzy o segregowaniu odpadów. Następnie scenę na dobre opanowała muzyka, a jako pierwsi pojawili się na niej szczawińscy seniorzy z "Melodii". Następnie pokaz tańca towarzyskiego dali najmłodsi z klubu "Pasja", po nich zaprezentowały się dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca Maluchów, zaś w międzyczasie wystąpili młodzi judocy. Swoje pięć minut w tańcu zumba miały również gimnazjalistki z Emilianowa oraz Ludowy Zespół Pieśni i Tańca, który zaprezentował się w tańcu krakowskim. Prawdziwa eksplozja energii pojawiła się jednak, gdy na scenę przebojem wtargnęła druga Maryla, czyli śpiewająca sobowtórka Maryli Rodowicz. Największe hity wybitnej polskiej wokalistki rozgrzały publikę przed prawdziwym tanecznym szaleństwem, które potrwało aż do 2 w nocy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE