Reklama

"Alkohol i narkotyki": wszyscy byli czyści

Opublikowano:
Autor:

"Alkohol i narkotyki": wszyscy byli czyści - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj gostynińscy policjanci przeprowadzili działania „Alkohol i narkotyki". Akcja zakończyła się pozytywnie i jak się okazało, żaden z ponad 350 przebadanych kierowców nie wsiał za kółko pod wpływem alkoholu, ani innych środków odurzających.

Wczoraj gostynińscy policjanci przeprowadzili działania ?Alkohol i narkotyki". Akcja zakończyła się pozytywnie i jak się okazało, żaden z ponad 350 przebadanych kierowców nie wsiał za kółko pod wpływem alkoholu, ani innych środków odurzających.

Działania prowadzone są cyklicznie na terenie naszego powiatu. Głównym ich celem jest eliminowanie z ruchu kierujących będących pod działaniem alkoholu czy narkotyków. Jedną z najskuteczniejszych metod zmierzającą do poprawy sytuacji w tym zakresie są intensywne kontrole policyjne. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości ponad 350 kierujących, a 3 dodatkowo przebadali pod kątem środków odurzających. Wszystkie kontrole przebiegły pozytywnie.

- Wyniki akcji mogą świadczyć o coraz większej świadomości kierujących na temat zagrożeń jakie niesie za sobą kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu lub narkotyków - podsumowuje akcję sierż.szt Dorota Słomkowska z KPP Gostynin.

Pamiętajmy! Stanowczo reagujmy, gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba pijana. Twoje zdecydowane działanie może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE