Reklama

Andrzej Jakubowski odwołany z funkcji prezesa GSM

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Jakubowski odwołany z funkcji prezesa GSM - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Nadzorcza Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej postawiła na swoim i odwołała Andrzeja Jakubowskiego z funkcji prezesa.

Rada Nadzorcza Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej postawiła na swoim i odwołała Andrzeja Jakubowskiego z funkcji prezesa. 

O zamieszaniu w spółdzielni pisaliśmy 11 grudnia TUTAJ. Decyzja Rady Nadzorczej o odwołaniu A. Jakubowskiego zapadła we wtorek,18 grudnia. Z wyjaśnień Rady Nadzorczej wynika, że prezes utracił zaufanie na skutek złego zarządzania funduszem płac, mianowicie nieuzasadnione przekroczenie ustalonego limitu funduszu płac w 2017 roku oraz przedstawienie członkom Rady Nadzorczej niepełnych informacji na ten temat.

Ponadto Andrzej Jakubowski miał wywierać presję na członkach Rady Nadzorczej, a także akceptować prowadzenie przez pracowników GSM pertraktacji z osobami posiadającymi zaległości czynszowe w miejscach publicznych w miejscach publicznych, takich jak sklepy, czy punkty usługowe. W opinii Rady Nadzorczej prezes miał zachowywać się niekulturalnie w stosunku do niektórych członków spółdzielni oraz członków Rady Nadzorczej.

Tymczasowo funkcję prezesa pełnić będzie Wiesław Frydrysiak, członek zarządu GSM. Konkurs na nowego szefa spółdzielni zostanie rozstrzygnięty na początku przyszłego roku. 

Andrzej Jakubowski stanowisko prezesa GSM piastował od kwietnia 2015 roku. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE