Reklama

Apel do motocyklistów

Opublikowano:
Autor:

Apel do motocyklistów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Okres wakacji, a szczególnie ładna, słoneczna pogoda sprzyja motocyklistom. Na drogach można zauważyć wzmożony ruch jednośladów. Apelujemy do wszystkichfanów "dwóch kółek" o rozwagę i bezpieczną jazdę.

Okres wakacji, a szczególnie ładna, słoneczna pogoda sprzyja motocyklistom. Na drogach można zauważyć wzmożony ruch jednośladów. Apelujemy do wszystkich fanów "dwóch kółek" o rozwagę i bezpieczną jazdę.

Motocykliści to przeważnie młodzi ludzie, którzy często chcą popisać się przed rówieśnikami. Te zachowania, idą w parze z brakiem umiejętności prowadzenia pojazdu. Zdarza się, że kierujący swoim szybkim i ciężkim pojazdem, nie jest w stanie nad nim zapanować, co może doprowadzić do nieszczęścia. Przypomnijmy, że taki pojazd nie posiada  pasów i poduszek powietrznych, a obrażenia powypadkowe często są śmiertelne.

Gostynińscy policjanci już od dzisiaj przez najbliższe dni będą się przyglądać motocyklistom poruszającym się po naszych drogach. Szczególną uwagę zwracać będą na przekraczanie dozwolonych prędkości, stan techniczny pojazdu oraz wykonywanie niebezpiecznych manewrów. Każdy motocyklista naruszający przepisy ruchu drogowego, musi liczyć się ze stanowczą reakcją funkcjonariuszy na wykroczenia.

 

sierż.szt. Dorota Słomkowska

KPP w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE