Reklama

Aplikacja Play Mazovia idealnym pomysłem na majówkę (i nie tylko)

Opublikowano:
Autor:

Aplikacja Play Mazovia idealnym pomysłem na majówkę (i nie tylko) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Doskonałym pomysłem dla tych, którzy najdłuższego z tegorocznych weekendów nie chcą spędzać w domu, lecz nie wybierają się daleko, może być wyprawa po najbardziej malowniczych zakątkach województwa mazowieckiego.

Doskonałym pomysłem dla tych, którzy najdłuższego z tegorocznych weekendów nie chcą spędzać w domu, lecz nie wybierają się daleko, może być wyprawa po najbardziej malowniczych zakątkach województwa mazowieckiego.

– Mazowsze to idealny wybór na zbliżającą się majówkę. Region pełen jest miejsc i obiektów, które koniecznie trzeba zobaczyć.  Zachęcam do podróżowania po Mazowszu – zaprasza marszałek Adam Struzik.

Nasze województwo przyciąga bogatą historią, zabytkami, tradycjami, różnorodnością i malowniczymi krajobrazami. Mazowsze zwiedzać można samochodem, ale można również rowerem, pieszo czy kajakiem. Dla tych, którzy lubią folklor i sztukę ludową, którzy chcieliby wczuć się w klimat lokalności, powinni wybrać Mazowiecki Szlak Tradycji.  Mazowiecka Micha Szlachecka to szlak stworzony z myślą o miłośnikach smacznej kuchni regionalnej. 
Każda z atrakcji jest dosłownie na wyciągniecie ręki. Aby dowiedzieć się o nich więcej, wystarczy zainstalować w swoim smartfonie aplikację przygotowaną na zlecenie samorządu województwa mazowieckiego „Play Mazovia”. Można dzięki niej zapoznać się z największymi turystycznymi atrakcjami Mazowsza, śledzić ofertę instytucji kulturalnych i imprezy plenerowe. Łatwo można zaplanować trasę swej wycieczki, dowiadując się przy tym o miejscach, które chce się odwiedzić. Użytkownik Play Mazovia nie musi się nigdzie rejestrować. Aplikacja dostępna jest w wersjach dla wszystkich wykorzystywanych we smartfonach systemach operacyjnych, w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jedyne wymagania to aktywne połączenie internetowe oraz GPS.

Przydatne linki:
www.slowroad.pl 
www.mazowsze.travel 
www.mazowieckiszlaktradycji.pl
www.szlak-kulinarny.pl
www.modanamazowsze.pl
www.dziedzictwomazowsza.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE