Reklama

Arce Cantores - zostań członkiem gostynińskiego chóru

Opublikowano:
Autor:

Arce Cantores - zostań członkiem gostynińskiego chóru - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli chcesz spędzić czas w niekonwencjonalny i przyjemny sposób, poznać ludzi z pasją, a przede wszystkim odnaleźć ukryty talent koniecznie przeczytaj do końca to ogłoszenie!

Jeśli chcesz spędzić czas w niekonwencjonalny i przyjemny sposób, poznać ludzi z pasją, a przede wszystkim odnaleźć ukryty talent koniecznie przeczytaj do końca to ogłoszenie!

Zapraszam Cię do przeżycia wyjątkowej przygody! Przyjdź,zobacz, zasmakuj i odkryj świat muzyki chóralnej. Nie musisz mieć nic poza chęcią przeżycia czegoś ciekawego i odrobiny czasu aby to zrealizować. Obawiasz się, że nie masz słuchu lub nie znasz nut? Śpiewać każdy może, tylko o tym nie wie! Śpiewanie w chórze to nie tylko niesamowite emocje ale przede wszystkim przekraczanie własnych barier, uznanie i satysfakcja. Muzyka łączy ludzi. Spotkania chóru to nie tylko nauka i próby ale tez możliwość zawarcia nowych znajomości. Bywało, że wspólne śpiewanie doprowadzało nawet do małżeństwa!

Gorąco zachęcam, ponieważ całe moje życie związane jest z muzyką i śpiewem. Dzięki partycypacji w różnych chórach na drodze edukacji muzycznej poznałem wspaniałych ludzi, a ponadto zwiedziłem świat od Rzymu aż do Japonii.

Pragnę dzielić się swoim doświadczeniem i pozytywną energią. W chwili obecnej prowadzę chór dla seniorów Vox Cordis, ale też rozpocząłem pracę z chórem męskim Cantores Gostynienses.
Moim kolejnym celem przewodnim jest utworzenie Zamkowego chóru międzypokoleniowego dla miasta Gostynina, do którego już teraz zapraszam wszystkich chętnych.

W ubiegłym roku w Zamku Gostynińskim miało miejsce wyjątkowe wydarzenie związane z rocznicą odzyskania niepodległości. Odbył się I Ogólnopolski Festiwal muzyki chóralnej Avis Cantores, którego miałem zaszczyt być pomysłodawcą. Aktualnie moim marzeniem jest, aby w II edycji Avis Cantores wzięło udział jak najwięcej chórów związanych z Gostyninem i okolicami.

Szanowni Państwo, na konsultacje zapraszam w każdą sobotę na godzinę 17:00, będę czekał na Państwa oczywiście na Zamku Gostynińskim.
Informacje na temat prób, godzin spotkań ukazywać się będą na stronach internetowych gostynińskich mediów i facebooku.

Zachęcam do przybycia na spotkanie informacyjne. Nie istnieją wytyczne wieku czy talentu. Liczą się chęci i otwarte serca.

Być może to właśnie coś dla Ciebie!

Serdecznie zapraszam Michał Pilichowicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE