Reklama

Art Energy rozpoczęte! Teatralne występy na Zamku

Opublikowano:
Autor:

Art Energy rozpoczęte! Teatralne występy na Zamku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiejsze Art Energy otworzyły zabawy integracyjne z młodzieżą oraz występ grupy Schody MCK. Kilka godzin później odbył się pokaz amatorskich teatrów, w których wystąpili przedstawiciele OJ Studnio z Kutna.

Dzisiejsze Art Energy otworzyły zabawy integracyjne z młodzieżą oraz występ grupy Schody MCK. Kilka godzin później odbył się pokaz amatorskich teatrów, w których wystąpili przedstawiciele OJ Studnio z Kutna.

Pat, a właściwie Profilaktyka a Ty to program, w którym każdy bliski myśli humanistycznej znajdzie miejsce dla siebie - wartością tej inicjatywy są ludzie, którzy chcą działać dla drugiego człowieka.

- Jestem w programie, ponieważ dzięki temu mogę dowiedzieć się, jak można bawić się inaczej i poznawać wiele ciekawych osób z całej Polski. Razem z grupą, dzięki wyjazdom w różne miejsca możemy zwiedzać dużą część naszego kraju. Po za tym, PaT daję możliwość poznawania i rozwijania swoich pasji oraz możliwość bliższego poznawania innych ludzi, którzy zawsze służą dobrą radą i pomocą – opowiada Mateusz Kamiński, jestem z członków programu PaT.

Miłośnicy teatru mogli z przyjemnością przyglądać się przedstawieniom obydwu grup z Gostynina oraz Kutna, które występowały na gostynińskim Zamku. Sekcja teatralna ,,Schody’’, której instruktorem jest Magdalena Garstka, działa w Miejskim Centrum Kultury od października 2012 roku. Gruba zadebiutowała na scenie Miejskiego Centrum Kultury 25 lutego 2012 wystawiając etiudę teatralną według scenariusza Izabeli Rękawek „Sekret” w reżyserii Magdaleny Garstki. Działania grupy teatralnej wspiera Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie. Studio Teatralne ‘’Oj’’, które prowadzi instruktor ds. teatru Dominika Staniszewska  działa w Kutnowskim Domu Kultury od 2014 roku. Sekcja rozpoczęła swoją działalność od spektaklu pt. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o krzyku, ale baliście się zapytać. Grupę kutnowską reprezentuje młodzież w wieku od 15 do 19 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE