Reklama

Auto jechało bez kierowcy! Policjant zatrzymał je własnym ciałem

Opublikowano:
Autor:

Auto jechało bez kierowcy! Policjant zatrzymał je własnym ciałem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Widząc jadące przed sobą wężykiem auto, funkcjonariusze drogówki myśleli, że mają do czynienia z kolejnym pijanym kierowcą. Okazało się jednak, że w pojeździe... nikogo nie ma. Jeden z policjantów swoim ciałem zablokował staczający się samochód, dzięki czemu zapobiegł zderzeniu bezwładnie staczającej się osobówki innymi autami.

Widząc jadące przed sobą wężykiem auto, funkcjonariusze drogówki myśleli, że mają do czynienia z kolejnym pijanym kierowcą. Okazało się jednak, że w pojeździe... nikogo nie ma. Jeden z policjantów swoim ciałem zablokował staczający się samochód, dzięki czemu zapobiegł zderzeniu bezwładnie staczającej się osobówki innymi autami.

Wczoraj, przy ul. Spółdzielczej, funkcjonariusze gostynińskiej drogówki zauważyli, że jadący przed nimi pojazd zaczął wykonywać podejrzane manewry. Spodziewali się, że natrafili na pijanego, którego będą musieli zatrzymać. W rzeczywistości okazało się jednak, że pojazd poruszał się bez kierowcy wprost na inne samochody. 

Policjant, aby nie doprowadzić do zderzenia, natychmiast zablokował swoim ciałem jadącą tyłem mazdę. Do uderzenia w inny samochód brakowało zaledwie kilku centymetrów. Równie szybko została ustalona kierująca mazdą. Okazało się, że 54-letnia mieszkanka Gostynina nie zaciągnęła hamulca ręcznego i pozostawiała pojazd na wzniesieniu co spowodowało jego staczanie się. Kobieta została ukarana mandatem za niezachowanie środków ostrożności przy postoju pojazdu. 
Gdyby nie natychmiastowa reakcja policjanta mogłoby dojść do zderzenia z innymi pojazdami czy budynkami okalającymi ulicę. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE