Reklama

Bal karnawałowy w Starej Betoniarni

Opublikowano:
Autor:

Bal karnawałowy w Starej Betoniarni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę w Starej Betoniarni odbył się bal karnawałowy. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyły osoby starsze, chore, niepełnosprawne oraz młodzież z domu dziecka. Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje.

W sobotę w Starej Betoniarni odbył się bal karnawałowy. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyły osoby starsze, chore, niepełnosprawne oraz młodzież z domu dziecka. Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje.

Organizatorem sobotniej imprezy było Stowarzyszenie Pomocy dla Osób Niepełnosprawnych im. św. Brata Alberta w Gostyninie. Na bal karnawałowy do Starej Betoniarni przybyły osoby starsze, chore, niepełnosprawne oraz młodzież z domu dziecka. Tradycyjnie podczas karnawału nie zabrakło dobrej muzyki i tańczących gości. Na kolorowo przebranych uczestników czekały liczne atrakcje i zabawy.

W zorganizowaniu tego wydarzenia pomogli: prezes MCH Stara Betoniarnia Rafał Różański, instruktorka tańca Elżbieta Tomczak, starosta gostyniński Tomasz Matuszewski oraz pomocni wolontariusze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE