Reklama

Bal Przedszkolaków w Jedynce

Opublikowano:
Autor:

Bal Przedszkolaków w Jedynce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek, 25 lutego 2020 r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie stała się zaczarowaną krainą, zagościli w niej bowiem bohaterowie najcudowniejszych bajek. Były królewny, elfy, czarownice, pszczółki, dobre wróżki. W takt muzyki pląsali również Spider-Man, Batman, rycerz, policjant, strażak, kolorowe misie, zajączki czy motylki. Okazją ku temu był organizowany w Jedynce co roku karnawałowy Bal Przedszkolaka.

We wtorek, 25 lutego 2020 r.  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie stała się zaczarowaną krainą, zagościli w niej bowiem bohaterowie najcudowniejszych bajek. Były królewny, elfy, czarownice, pszczółki, dobre wróżki. W takt muzyki pląsali również Spider-Man, Batman, rycerz, policjant, strażak, kolorowe misie, zajączki czy motylki. Okazją ku temu był organizowany w Jedynce  co roku karnawałowy Bal Przedszkolaka.

Z zaproszenia na bal skorzystały Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5 oraz Akademia Przedszkolaka.

- Zgodnie z hasłem przewodnim balu „Zaczarowany świat bajek”, dzieci przebrane były w barwne stroje, które noszą ich ulubieńcy. Wspaniałej zabawy, w której wraz z dziećmi uczestniczyli także ich opiekunowie, dostarczali animatorzy oraz towarzysząca im ogromna mysz wraz z kolegą z ulicy Sezamkowej. Dla wspaniałych gości szkoła przygotowała poczęstunek oraz upominek. Wspólna zabawa była świetną okazją do integracji dzieci z różnych placówek znajdujących się na terenie miasta oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze - informuje Anna Pakulska z SP1.

Mimo zmęczenia nikt z uczestników balu nie chciał wracać do codzienności dlatego już dziś zapraszamy na karnawał do Jedynki w kolejnym roku szkolnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE