Reklama

Bank Odbasków czyli każdy może świecić przykładem

Opublikowano:
Autor:

Bank Odbasków czyli każdy może świecić przykładem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, zapraszając jego uczniów do „Banku Odblasków” – akcji będącej jedną z części projektu „B&N, czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony”.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, zapraszając jego uczniów do „Banku Odblasków” – akcji będącej jedną z części projektu „B&N, czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony”. 

W trakcie spotkania z wychowankami SOSW mundurowi opowiadali, jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych. Szczególnie po zmroku, gdy może uratować ludzkie życie. Uczniowie szkół działających przy SOSW mają przynosić zbędne im elementy odblaskowe i wymieniać je na inne z koleżankami i kolegami.
Program „B&N, czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony” ma prowadzić do zminimalizowania liczby wypadków drogowych z udziałem Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego. Niezwykle istotne jest przy tym przekonanie dzieci młodzieży, jak ważne jest bezpieczeństwo w szeroko pojmowanym ruchu drogowym. 
Tworzenie „Banków Odblasków” i zbiórka nieużywanych elementów odblaskowych to szansa na obdarowanie nimi osób, które takich elementów nie mają. Elementy, które znajdą się w „Banku Odblasków” podczas akcji profilaktycznych będą rozdane osobom, które ich nie posiadają.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE