Reklama

Bardzo młodzi twórcy dla jeszcze młodszych słuchaczy [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Bardzo młodzi twórcy dla jeszcze młodszych słuchaczy [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi już po raz piąty wydała tomik wierszy dla dzieci „Zbiór wierszyków, co rym mają. Może Ci się spodobają?”. Każda jego edycja wiąże się tradycyjnie z Dniem Dziecka i Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom.

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi już po raz piąty wydała tomik wierszy dla dzieci „Zbiór wierszyków, co rym mają. Może Ci się spodobają?”. Każda jego edycja wiąże się tradycyjnie z Dniem Dziecka i Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom.

Książeczki trafiły do miejskich przedszkoli nr 2 i 4 w Gostyninie oraz do oddziałów wczesnoszkolnych, które funkcjonują przy gostynińskiej Trójce. Wręczone zostały również nauczycielom i pracownikom gimnazjum, by mogli wraz z dziećmi propagować czytelnictwo.
W tym roku w tomiku znalazły się wierze, którymi autorami są Nela Boratowska, Laura Kaźmierkiewicz, Kinga Zembowicz, Natalia Panek, Zuzanna Róg, Karolina Giętka, Łucja Kaczmarek, Jakub Czarnecki, Łukasz Werner, Hubert Werner, p. Teresa Zarzycka i p. Dorota Augustyniak. Ilustracje przygotowali natomiast Julia Modrzejewska, Jin Jin Chen, Filip Zaręba, Kinga Zembowicz, Amelia Mazurkiewicz, Alicja Gołaś, Natalia Panek, Zuzanna Róg, Igor Bryłka, Weronika Łuczak, Łukasz Werner, Hubert Werner i Martyna Gołaś (absolwentka).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE