Reklama

Bartłomiej Stolarz najlepszym zawodnikiem! Szczególne wyróżnienie dla gostynińskiego piłkarza

Opublikowano:
Autor:

Bartłomiej Stolarz najlepszym zawodnikiem! Szczególne wyróżnienie dla gostynińskiego piłkarza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zawodnik klubu piłki nożnej plażowej Bartłomiej Stolarz został wybrany najlepszym piłkarzem w plebiscycie na najlepszego zawodnika sezonu 2016. Gostynianin zebrał największą liczbę głosów oddanych przez kibiców klubu Zgody Chodecz, przez co został najlepszym graczem obecnego sezonu.

Zawodnik klubu piłki nożnej plażowej Bartłomiej Stolarz został wybrany najlepszym piłkarzem w plebiscycie na najlepszego zawodnika sezonu 2016. Gostynianin zebrał największą liczbę głosów oddanych przez kibiców klubu Zgody Chodecz, przez co został najlepszym graczem obecnego sezonu.

Plebiscyt na najlepszego zawodnika trwał przez cały listopad, a kibice klubu mogli oddać jeden głos na ich zdaniem najlepszego gracza. Bartłomiej Stolarz zebrał 104 głosy i wyprzedził swojego kolegę z drużyny Szymona Giętkowskiego, który znalazł się na drugim miejscu z 78 głosami.

Drużyna Zgoda Chodecz Beach Soccer Team występuje w I lidze polskiej w piłce plażowej. Na 30 drużyn, klub gostynińskiego zawodnika znajduje się na 13 miejscu. Klub Zgoda Chodecz reprezentuje również inny mieszkaniec Gostynina, Krzysztof Oziemski.

O swojej nagrodzie wypowiedział się 19-letni mieszkaniec Gostynina:
- jest mi niezmiernie miło, że zdaniem kibiców zostałem wybrany na najlepszego zawodnika Zgody Chodecz w sezonie 2016. Niezwykłego przysłowiowego kopa do dalszego treningu dały mi głosy zawodników drużyn z Gliwic, Warszawy, Opoczna, trenera jednej z najlepszych drużyn w Polsce (Henryk Kuczma z Omida Hemako Sztutowo), czy też obecnie najlepszego bramkarza plażowego w Polsce - Macieja Marciniaka. Mam też nadzieję, że poprzez ten plebiscyt piłka nożna plażowa w okolicy Gostynina będzie odbierana coraz bardziej pozytywnie, jako złoty środek na rekreację w okresie letnim.

Bartłomiej Stolarz jest zawodnikiem Zgody Chodecz od kwietnia 2015 roku. Przez ten czas zdobył z klubem m. in. I miejsce w Mistrzostwach Regionu w Beach Soccer we Włocławku, II miejsce w turnieju Chodecz Beach Soccer Cup 2015, czy III miejsce w turnieju Chodecz Beach Soccer Cup 2016.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE