Reklama

Będą zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy

Opublikowano:
Autor:

Będą zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 10 czerwca nastąpi korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich związana z z pracami modernizacyjnymi, które prowadzą PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zmiana dotyczy dziewięciu linii w tym linii R 31 Sierpc – Kutno.

W niedzielę 10 czerwca nastąpi korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich związana z z pracami modernizacyjnymi, które prowadzą PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zmiana dotyczy dziewięciu linii w tym linii R 31 Sierpc – Kutno. 

Ruch pociągów na całej linii R 31 wstrzymany jest do 30 czerwca w związku z pracami utrzymaniowymi infrastruktury kolejowej. Między Sierpcem i Kutnem kursuje autobusowa komunikacja zastępcza.
Od 24 lipca do 7 sierpnia utrudnienia w ruchu pociągów (związane z modernizacją przejazdów kolejowych) wystąpią tylko na odcinku Sierpc – Płock. Na tym odcinku kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa. Odcinek Płock – Kutno obsługiwany będzie przez pociągi Kolej Mazowieckich. Tymczasowy rozkład jazdy obowiązywać będzie do 1 września 2018 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE