Reklama

Będą zmiany w organizacji ruchu w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Będą zmiany w organizacji ruchu w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z uwagi na przewidywany wzmożony ruch w dniu Wszystkich Świętych na terenie powiatu gostynińskiego w rejonach cmentarzy, ruchem drogowym będą kierować policjanci.

Z uwagi na przewidywany wzmożony ruch w dniu Wszystkich Świętych na terenie powiatu gostynińskiego w rejonach cmentarzy, ruchem drogowym będą kierować policjanci.

W miejscach, gdzie będzie konieczność, a w szczególności przy cmentarzach oraz w centrum Gostynina ruchem drogowym będą kierować gostynińscy policjanci. Kierowcy chcący wjechać na ulicę Ostatnią w Gostyninie będą musieli szczególnie uważać i stosować się do poleceń funkcjonariuszy, ponieważ wjazd na ulicę przy cmentarzu będzie zależny od ilości pojazdów opuszczający rejon cmentarza.

Warto pamiętać również o tym, że na ul. Ostatniej w Gostyninie wprowadzony został zakaz zatrzymywania ( jadąc od bramy cmentarnej w kierunku ul. Zamkowej – zakaz zatrzymywania obowiązuję prawą stronę drogi na odcinku około 200 m oraz całą lewą stronę ulicy). Policja apeluje o wzmożoną czujność, ostrożność i cierpliwość związaną z utrudnieniami w ruchu drogowym w rejonach cmentarzy na terenie naszego powiatu w najbliższych dniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE